LABO CENU DIENNAKTS
-40%
TIKAI 5. JŪNIJĀ

Tikai otrdien, 5. jūnijā, pērc MÁDARA kosmētiku ar 40% ATLAIDI un saņem DĀVANU par pirkumu no 50 EUR SMART ANTIOXIDANTS dienas fluīdu (50 ml) 35 EUR vērtībā. Visus pasūtījumus piegādāsim bez maksas uz jebkuru vietu Latvijā. Saules aizsarglīdzekļi, mitrinoši krēmi un eļļas mirdzošai ādai – sagatavojies visam, ko šī vasara atnesīs!

Jo agrāk pasūtīsi, jo drīzāk saņemsi!

5. JŪNIJĀ 00:01–23:59

VISAM -40%*

BEZMAKSAS PIEGĀDE

PIRKUMAM NO 50 EUR

Pievieno grozam MÁDARA kosmētiku vismaz 50 EUR vērtībā (summa ar jau piemērotu atlaidi), un dāvana tiks pievienota automātiski. Pasūtījumam 100 EUR vērtībā pievienosim divas dāvanas utt.

Noformējot pasūtījumu, izvēlies sev ērtāko piegādes veidu: (1) piegāde līdz mājas durvīm ar DPD kurjeru darba dienās 9.00–18.00; (2) saņemšana kādā no DPD Pickup punktiem vai Pasta Stacijas pakomātiem; (3) saņemšana MÁDARA ražotnes veikalā FACTORY STORE Mārupē, Zeltiņu ielā 131, darba dienās 10.00–18.00. Pasūtījumu piegādes laiks ir 1–6 darba dienas. Lūdzu, ņem vērā, ka izpārdošanas laikā pasūtījumu skaits pieaug un, lai arī to apstrāde tiek uzsākta nekavējoties, piegāde var aizņemt mazliet vairāk laika, nekā parasti. Visus e-veikala pasūtījumus piegādāsim bez maksas uz jebkuru vietu Latvijā.

Jā! Ja ērtāk iepirkties veikalā vai savus pirkumus vēlies saņemt uzreiz, gaidīsim tevi arī MÁDARA veikalos Rīgā, t/c Galerija Centrs, Alfa un Spice, kā arī ražotnes veikalā MÁDARA FACTORY STORE Mārupē, Zeltiņu ielā 131, kā arī u/v Stockmann un veikalos Douglas visā Latvijā.

40% atlaide neattiecas uz produktu komplektiem, dāvanu kartēm, ziepēm gabaliņos (pērkot tās atsevišķi), kā arī produktiem 12,5 ml iepakojumā.

Laipni lūdzam sazināties ar mūsu klientu atbalsta nodaļu, zvanot pa tālruni +37166154811 vai rakstot uz paligs@madaracosmetics.com

Piedāvājam norēķināties par pirkumu  ar VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO kartēm, kā arī izmantojot maksājumu sistēmu Paypal. Ja izmanto Swedbank vai SEB bankas interneta banku, tad norēķināties ir iespējams arī ar tām.

Piegāde ir par brīvu visiem pasūtījumiem, neatkarīgi no pirkuma apjoma un piegādes adreses. 

Varat izvēlēties starp trim piegādes veidiem:

  • Piegāde līdz durvīm ar DPD kurjeru.
  • Saņemiet pasūtījumu Pickup Paku Bodē Jums piemērotā laikā.
  • Pasūtījumus var saņemt MÁDARA ražotnes veikalā Zeltiņu ielā 131, Mārupē, darba laikā no 10:00-17:00.
Image
Image
LABIE DARBI
TURPINĀS

Arī šogad gribam paveikt mazu, bet labu darbu, mainot vidi, kādā aug bērni Latvijā un ļautu viņiem paskatīties uz pasauli citādi — plašāk un drosmīgāk.

1 EUR no tava 5. jūnija pirkuma ziedosim Centra MARTA īstenotajam atbalsta grupu nodarbībām Latvijas bērniem, jauniešiem, lai sargātu viņus no vardarbības.