Betula Alba (Birch) Leaf Extract

Bērzu sula tiek iegūta no koka stumbra agri pavasarī, 2-3 nedēļu ilgā sulu periodā. Esot vienam no bagātīgākajiem vitamīnu, cukuru, proteīnu, aminoskābju un enzīmu avotiem, tā ir enerģija, kas agros pavasaros spēj atraisīt bērzu pumpurus. Ja temperatūra ziemā ir bijusi mīnus 30 grādi pēc Celsija, bērzs pavasarī sniedz dzidrāko un saldāko sulu. Tāpēc gadsimtiem ilgi Ziemeļu reģiona iedzīvotāji ik pavasari ir vākuši un vāc šo vērtīgo šķidrumu un lieto to kā spēcinošu un attīrošu dzērienu. 

MÁDARA bērzu sulu izmanto ūdens aizstāšanai pretnovecošanas produktu līnijā. Kosmētikas produktos ūdens pilda nozīmīgu lomu - tas šķīdina ādai svarīgās mitrinošās un barojošās vielas. Tomēr ūdenim nepiemīt ādu atjaunojošas īpašības. Lūkojoties pēc efektīvākā sastāva ar augstu iedarbību uz ādas novecošanās procesiem, MÁDARA ir aizvietojusi bāzes sastāvdaļu - ūdeni - ar bērzu sulu.
Latvijas Universitātes Bioanalītisko un biodozimetrijas metožu laboratorijā ir pierādīts, ka bērzu sula pasargā ādu no novecošanās procesiem un būtiski samazina apkārtējās vides - UV staru, piesārņojuma un dažādu ķīmisko vielu - nelabvēlīgo ietekmi uz ādu. Bērzu sula piešķir ādai enerģiju, kas stimulē šūnu augšanu un atjaunošanos. In vitro pētījumā tika pierādīts, ka pēc divu nedēļu kultivēšanas bērzu sulas klātbūtnē atjaunoto dermas šūnu apjoms palielinās par vismaz 25%. Bērzu sulas ietekmē atjaunotās šūnas aktīvi sintezē kolagēna un elastīna proteīnus, veidojot gludāku ādas struktūru. Tāpat in vitro pētījumos tika pierādīta bērzu sulas spēja neitralizēt brīvos radikāļus un aizsargāt šūnas un to ģenētisko materiālu (DNS) pret oksidatīvā stresa izraisītiem bojājumiem.

 

 

Found In
 1. IMMU gaivinamoji ir apsauginė purškiamoji burnos priemonė
  New

  Natūrali burnos apsaugos priežiūra be cukraus

  Sužinoti daugiau
 2. IMMU apsauginis kremas nuo šypsenos raukšlių
  New

  Nosies ir burnos zonai

  Sužinoti daugiau
 3. Gloss and Vibrancy shampoo

  Sustiprina plaukus ir padidina spindesį

  Sužinoti daugiau
 4. Birch & Algae balancing face soap

  Suteikiantis energijos ir subalansuojantis

  Sužinoti daugiau